Karpınar Ayçekirdeği Tesisini Yeniledi.

Karpınar ay çekirdeği son olarak mevcut saatte 2 ton eleme tesisini saatte 5 ton olarak yenileyerek kapasitesini yükseltti.

07/14/2015
Okunma: 5815

KARPINAR AY ÇEKİRDEĞİ TESİSİNİ YENİLEDİ.

Karpınar Ayçekirdeği ticari faaliyetlerine 1980’li yıllarda Karpınar Ticaret olarak başlamış olup; yakın zamanda kurumsallaşmayı seçerek Karpınar Ayçekirdeği San. Tic. Ltd. Şti. olarak ayçekirdeği ve gübre alanındaki faaliyetlerine devam etmektedir. M. Ali KARPINAR tarafından kurulan firmayeni jenerasyon temsilcileriyle faaliyetlerine daha dinamik ve yenilikçi olarak devam etmektedir.

Sektörün en eski temsilcilerinden olan Karpınar Ayçekirdeği alanında uzman ve tecrübeli personeli ile kuruyemişlik ayçekirdeğinin, Türkiye kuruyemiş pazarına sunulmasında önemli rol oynamaktadır. Firma, üretimini de yapmış olduğu ayçekirdeğinin; eleme, temizleme ve sınıflandırma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Karpınar ay çekirdeği son olarak mevcut saatte 2 ton eleme tesisini saatte 5 ton olarak yenileyerek kapasitesini yükseltti. Akyurek Technology kalitesi ile kurulan tesis ile Karpınar Ay çekirdeği Türkiye’de ve dünyada önemli atılımlar yapmaya devam edecek.

A NEW FACTORY FOR KARPINAR

Our company started its activities in 1980s as Karpınar Ticaret and recently preferred institutionalization and became Karpınar Ayçekirdeği San. Tic. Ltd. Şti. by continuing its activities in sunflower and fertilizer area. Our company was founded by Mr. Ali KARPINAR and it continues it activities as more dynamic and innovative with its new generation representatives.

As one of the oldest representatives of the sector, Karpınar has an important role in presenting sunflower for dried nuts into Turkey dried nuts market through its professional and experienced personnel. Our company performs screening, cleaning and classification operations of sunflower also manufactured by it


Create AccountLog In Your Account